news1

با سلام خدمت تمامی کاربران چیتاهاست

همانطور که در جریان هستید طی مدت 1 ماه گذشته رجیسترار ریسلو تحریم هایی رو برای ثبت دامنه ، تمدید دامنه ، انتقال دامنه و ... برای دامنه هایی که مشخصات ایرانی داشتند اعمال نمود . 

متاسفانه هیچ راهی برای ثبت دامنه در رجیسترار ریسلو با مشخصات ایرانی وجود نداشت و ما هم به سرعت تصمیم به تهیه رجیسترار جدید برای ثبت دامنه های جدید کردیم . 

خوشبختانه با تلاش های شبانه روزی تیم چیتاهاست توانستیم رجیسترار جدید ، مطمئن و پر امکان تر از رجیسترار قبلی با نام Web Werks رو تهیه کنیم . 

رجیسترار جدید امکان بسیار بسیار زیادی نسبت به رجیسترار ریسلو داره که کاربران چیتاهاست میتونن از تمامی امکانات این رجیسترار نهایت استفاده رو بکنند . 

امکان ثبت دامنه به صورت گروهی ، امکان مخفی کردن مشخصات دامنه به 2 روش پولی و مجانی و .... از عمده امکانات رجیسترار Web Werks میباشند . 

 

** توجه توجه **

- تمامی مشتریانی که در پنل قبلی ریسلو ، پنل نمایندگی داشتند با همان مشخصات در پنل Web Werks نیز پنل نمایندگی آن ها ایجاد شده است . نحوه ورود و آموزش پنل نیز به ایمیل تمامی نماینده های عزیز ارسال شده است . 

- تمامی کاربرانی که از ما دامنه تهیه نموده اند ، باید دامنه های خود را طی مدت 9 ماه آینده به رجیسترار جدید منتقل کنند . 

                   -- انتقال دامنه به منظور پرداخت مبلغ یکسال تمدید دامنه میباشد . یعنی با پرداخت مبلغ انتقال دامنه شما به مدت 1 سال بیشتر از زمان انقضا تمدید خواهد شد . 

- مسئولیت هر اتفاقی که بعد از 9 ماه از تاریخ انتشار این خبر برای دامنه های شما بیوفتد بر عهده شما بوده و چیتاهاست هیچ مسئولیتی را متعهد نخواهد شد . 

بهترین زمان برای انتقال دامنه های 3 هفته قبل از تاریخ انقضای دامنه شما میباشد . 

برای اطلاعات بیشتر میتونید با شماره 88484068 داخلی 110 واحد هاست و دامنه تماس حاصل فرمایید . 

 

با تشکر از همراهی شما 

واحد هاست و دامنه چیتاهاست